4StrikeBike – руки і ноги працюють одночасно

4strikebike4StrikeBike це велосипед, що укомплектований спеціальними пристосуваннями на рулі, які можуть бути використані як додатковий набір педалей! Розроблений голландською фірмою TSG Essempio, велосипед є справжнім подарунком для пристрасних велосипедистів, людей з проблемами хребта і всіх тих, хто відкритий для інновацій та експериментів.

Педалі для рук можуть бути встановлені у вертикальному положенні, і використовуватись як звичайний руль, при пересуванні по дорогах міста або використовуватися, в якості педалей, для отримання додаткової потужності при подоланні великих відстаней на високій швидкості. Голландський хірург – пенсіонер Лекс ван Стекеленбург подав ідею для такої конструкції після тривалого досвіду лікування людей з проблеми спини. Велосипед, запропонований Стекеленбургом, розподіляє вагу тіла більш природно, ніж звичайний, що надає певний терапевтичний ефект.

как выглядит 4StrikeBike
Крутим руль 4StrikeBike

Під час пересування на 4StrikeBike використовуються сили всього тіла у змінному режимі, в напрямку спереду назад, зліва направо і навпаки. Рух нагадує чотириногих тварин, в результаті чого все тіло знаходиться в процесі кругового руху і активізує практично всі групи м’язів. Класичні велосипеди активують близько 50 різних груп м’язів, 4StrikeBike – 78 груп м’язів.

картека на 4StrikeBike

Гравітаційна сила переходить по черзі від лівої рукоятки до правої, і назад, в результаті чого приводить їх у рух. “Ручна” система приводу в поєднанні з “ножною” в синхронізованому режимі, пропонує широкий спектр можливостей, які оптимально підходять для різних сценаріїв руху та особистих уподобань велосипедиста.

Share This Story

Без категорії