Велодень 2013 Вінниця

Велодень 2013 Вінниця - реєстрація25 травня у Вінниці, як і було заплановано, відбувся Велодень 2013. Незважаючи на те, що реєстрація учаснків повина була починатись з 10 години, маршали пробігу зібрались о 9-20 і провівши останній інструктаж розпочали реєструвати учасників. На заході безкоштовно поширювались правила дорожнього руху для велосипедистів, за підтримки – astur.com.ua. Всього було роздано 200 книжочок і, на привеликий жаль, усім їх не вистачило. Зареєстрованих учасників пробігу було 294, і ще приблизно 100 велосипедистів, не зареєструвались.

ПДР велосипедистам на Велодні 2013

Завдяки підтримці та сприянню Вінницької міської ради, велосипедистів супроводжували автомобілі ДАІ, а також на кожному перехресті, які проїзджала колона, стояли працівники державтоінспекції та перекривали рух транспорту. Перед початком пробігу, Олег Крупський проводить коротенький інструктаж для організаторів заходу, стосовно загальної поведінки колони на дорозі – відстаючих просимо зїзжати на тротуар і далі користуючись велодоріжками продовжувати рух до площі В.Стуса, перешкоджаємо виїзд учасників колони на зустрічну смугу, дотримання ПДР та багато інших маленьких ньюансів. Старт колони відбувсь рівно в 10:20, згідно узгодженного графіку з працівниками ДАІ.

Інструктаж маршалів що до загальної поведінки учасників колони на дорозі
Інспектор ДАІ Велодень 2013

Це був наймасовіший захід цього року, адже протяжність колони складала місцями 400 метрів. Проїзджаючи перехрестя, або зупинки із сукупченням людей, розмір колони викликав не тільки здивування, але радість і посмішки. Проїхавшись запланованим маршрутом учасникам було запропоновано зробити спільне фото на майдані біля Книжки, після чого усі бажаючі могли прийняти участь у змаганнях “велодраг” та “велофігурки”.
Фініш велодень 2013 Вінниця
Фініш велодень 2013 - Книжка
Драг рейсинг на Велодні 2013

Окрема подяка за фотознімки: Vokinburt, Bely і іншим хто знайшов свої фото тут 😉

Чудове відео від Любомира Вершиніна:

Share This Story

Блог

You May Also Like