Велодень 2013 у Вінниці – Анонс

Велодень у Вінниці 2013Велодень – це всеукраїнська акція, що поєднує тисчі велосипедистів під виглядом велопробігу центральними вулицями міста. Прийнято вважати, що велодень – це остання субота травня, цього року це 25 число, і з кожним роком на цей захід Вінниця збирає все більше і більше вело-мешканців. Головною метою заходу є пропаганда здорового способу життя, взаємоповагу на дорогах та за безпеку велосипедистів, за створення мережі велоcипедних доріжок та парковок по місту.

Лозунг заходу: приїжджай на будь-якому велосипеді.

Маршрут та програма: старт пробігу заплановано на 10:00 з Майдана Незаежності (Міська Рада), в супроводі автомобіля ДАІ велосипедисти рушать вулицею Соборна – Пирогова – Келецька – просп. Юності – Хмельницьке шосе – площа В.Стуса (Книжка). На площі планується організація вело-конкурсів типу Велодраг, змійка. тощо.

Веломаскарад:Організаторами заплановано маскарад костюмів, за найякскравіший костюм організатори пропонують призи, тематика костюмів вільна (забороняється наслідування нацистських, ксенофобських, расистських тематик у костюмах ).

Як то виглядало минулого року:
bikeday-2012-vinnitsa

Записатись на захід можна через форму ВКонтакті

За підтримки – astur.com.ua, я буду роздавати безкоштовно “Правила Дорожнього Руху для Велосипедистів” останньої редакції.
ПДР для велосипедистів

Share This Story

Без категорії