Голландець винайшов електричний велосипед з живленням від сонячної енергії

Нідерланди, велосипеди рай, де не так багато сонця. Але це не завадило Альберту Ван Далену, велосипедисту і винахіднику з міста Маастріхт, розробить і зібрати свій власний електричний велосипед з живленням від сонячної енергії, яка називається Maxun One.

Read More...

Dahon святкує своє 30-річчя

Відомий бренд складних велосипедів Dahon святкує своє 30-річчя, нижче дивіться відео, в якому розповідається про його шлях. Dahon – американська фірма, яка може похвалитися тим, що є найбільшь продаваємою маркою складних двоколісних в світі, з часткою ринку близько двох третин. Компанію заснував в 80-х роках фахівець лазерної техніки Девід Т. Хон.

Read More...

Як працює світлоповертач – флікер, фото тест + звіт

Нещодавно ми їздили в район електромережі випробовувати флікери від київського виробника компаніїї “Рефлайт”, сайт компанії www.flayter.com.ua. Для порівняння ми взяли брелок-підвіску і наліпки, які випускає ТОВ “Рефлайт”, шматок наліпки, яку використовують для оформлення дорожніх знаків, брелок-смайл польського виробництва.

Read More...

Світловідбивачі – флікери

Винними в усіх дорожньо-транспортних пригодах, зазвичай, вважають тих, хто в момент аварії був за кермом. При цьому, є не мало випадків, коли водієві було фізично не достатньо часу для того, щоб відреагувати. Особливо, коли мова йде про пішоходів чи велосипедистів, які у темний час доби не мають на собі світловідбиваючих елементів і їх просто не видно на дорозі.

Read More...

Велосипед KROSS

Продукція бренду завоювала значний сегмент ринку в країні походження, попит на неї в країнах Європи постійно збільшується. Компанія KROSS вперше була зареєстрована в місті Пшасниш, Польща, на самому початку дев’яностих років. Спочатку це був невеликий магазин, що спеціалізувався на продажу велосипедів різних марок, комплектуючих та аксесуарів.

Read More...

Велосипед FORWARD

Компанія була заснована у 1999 році, спочатку спеціалізувавсь на популярних типах велосипедів, використовуючи імпортні аксесуари. За чотири роки компанія повністю перейшла на власне виробництво і, вперше, була представлена на російському ринку у 2003 році. Завдяки висококваліфікованому штату фахівців, сучасним виробничим потужностям, на пермському велозаводі вдалось запустити в масове виробництво велосипеди, які швидко розійшлись по широкому колу споживачів, завдяки відмінній якості і низькій ціні.

Read More...

Велосипед ELEMENT

Компанія Element була заснована в 2010 році. Головний девіз компанії говорить «Велосипед – це важливий елемент в нашому житті». Стратегія компанії базується на виробництві та вдосконаленні велосипедів для всіх типів і стилів катання, тим самим підкреслюється важливість даного елементу у нашому житті. Проектування і виробництво велосипедів базується на застосуванні традиційної технології, тобто велосипеди не мають футуристичний або космічний дизайн, в основному, це якісні і, найголовніше,…

Read More...

Велосипед CRONUS

CRONUS – це вибір активних та енергійних людей! Велосипеди марки «Кронус» проектуються і збираються, виключно, у Франції. Один із найкращих європейських брендів, який пройшов етап формування і становлення на ринку. Продукція бренду відповідає найвищим стандартам якості, вона пройшла найжорстокіші тести і отримала сертифікат міжнародного класу.

Read More...

Велосипед hardtail CUBE

Самыми популярными моделями среди современных велосипедистов являются горные велосипеды, или в просто-народе – маунтинбайки. Они заслужили доверие и всемирное одобрения благодаря отличным параметрам, хорошему ходу, удобной и комфортной эксплуатации, легко-доступностью и взаимозаменяемостью элементов, а так же благодаря широкому спектру модернизации велосипеда путем замены отдельных частей, модулей и систем байка.

Read More...

Як правильно перемикати передачі на велосипеді

Ситуація 1: тривалий, плавний підйом дороги. це одна з найбільш поширених ситуацій. На початку підйому вам необхідно знаходитись на комфортній передачі – для більшості велосипедистів величина каденсу складає приблизно 90 циклів на хвилину. Коли збільшується навантаження і ви починаєте втрачати темп, зменьшить тиск на педалі і переключіться на нижчу передачу.

Read More...