Складаний велосипедний шолом Carrera

Складаний велосипедний шолом CarreraСкладаний велосипедний шолом Carrera – це стильний предмет захисного спорядження, який акуратно складається і легко вміщується в сумку! Інноваційна технологія шолома полягає у використанні регульованих смуг, які забезпечують більш точний обхват голови. Це, у свою чергу, підвищує можливість надійного захисту голови велосипедиста у разі аварії.

Шолом виготовлений з використанням запатентованого механізму гнучких рамок, які вигинаються, щоб відповідати будь-якому розміру голови, від самої маленької до найбільшої. Частини пластин розташовуються таким чином, щоб створювати надійний захист. Між собою пластини скріплені спеціальною еластичною системою з’єднань. Налаштований, під розміри голови, шолом забезпечує ідеальну посадку, що мінімалізує небезпеки ковзання внутрішніх подушечок під час поїздки.

Крім того, що це самий комфортний і безпечний шолом, пластини Carrera притягуються одна до одної і компактно складаються, що робить його зручним для зберігання і перенесення. На відміну від традиційного великого велосипедного шолома, моделі Carrera можна скласти в рюкзак або сумку.
Жіночий велосипедний шолом Carrera
Складні шоломи Carrera випускаються в яскравих тонах, а спеціальна стильна лінія Premium Edition дозволяє покупцеві самостійно вибрати обробку і деталізацію шолома. Безпека ще ніколи не була більш зручною.

Share This Story

Без категорії