Cycleplex – світ велосипедів Google

yellow bicycle googleНеподалік, від офісу Google в Маунті-Вью знаходиться невелика та ззовні нічим неприглядна будівля. Але якщо зайти всередину неї, то а ні присутності компьютерів, а ні стандартного офісу там не побачити. Вся будівля заставлена велосипедами, які днями напроліт обслуговуються Робертом Джименсом та Мак Террі. Згідно офіційної інформації, в боксі знаходиться по 1300 зелених, блакитних, червоних та жовтих велосипедів заповнюючи приміщення настільки, наскільки вистачає погляду.

Це помешкання є центральним штабом незвичної програми по обміну велосипедів, котра існує вже багато років і є дзеркалом корпоративної “зеленої” культури пошукового гіганта. Щоденно співробітників компанії привозять маршрутні гібридні автобуси до центру розподілу велосипедів, і всі співробітники без виключень сідають на сталевих конів і переміщуються внутрішньою територією між офісами та будівлями виключно на велосипедах. Такі кампуси є у кожного гіганта на ІТ ринку в США, таких як – Епл, Фейсбук, Лінкедін і т.д.

Компанія робить все для того, щоб співробітники добирались до роботи велосипедами, для цього компанія прокладає нові велодоріжки та обслуговує існуючі. В кожному офісі є роздягальна та душові кабінки якими можна скористатись в будь-який момент, як після тривалої подорожі так і під час роботи або перед поїздкою додому.

Cycleplex - світ велосипедів Google

Все почалось в 2007 році, коли Гугл в якості есперименту купив 100 блакитних велосипедів Huffy. Як кажже нині керівник: “Ми розподілили їх рівномірно на прилеглий території офісних приміщень, для того, щоб співробітники могли пересуватись між ними, і як виявилось велосипед був найкращим варіантом. Штаб квартира в Маунтін-Вью являє собою велику кількість окремих будівль розкиданих на 5 кілометровій дорозі поруч з Національним Парком та набережним амфітеатром і відкритої концертної площадки.

Cycleplex Маунтін-Вью

Переважно більшу частину дня, велорух навколо Гуглплекс не надто інтенсивний, але в ранковий та вечірній час, коли всі їдуть додому або приїзжають на роботу, то рух нагадує важливі вулиці Амстердама. Коли компанія Гугл купила Ютюб, то керівництво звернуло своб увагу на молодих та активних співробітників, які щоденно катали більше 40 миль велосипедом для того, щоб добратись до робочого місця і після роботи вертались тим же маршрутом, або ускладнювали його. Так і зародилась велодоріжка від Palo Alto до San Francisco і ця траса має назву – Skyline

Share This Story

Без категорії