День Матері 2016. Звіт.

8 травня 2016 року в Україні відзначали Всесвітній День матері, а 15 травня – Міжнародний День сім’ї.

Ми вирішили об’єднати ці два свята і провести традиційний велопробіг. Вулицями міста їхали дорослі та діти. Зовсім юні, велосипедисти-початківці сиділи в дитячих велокріслах, встановлених на велосипедах батьків.

Місцем збору була Європейська площа. В 11 годині колона велосипедистів рушила від неї по вулиці Грушевського в центральний парк ім. Горького. Проїхавшись весняним парком, учасники пробігу перейшли на велодоріжку по Хмельницькому шосе. Далі поїхали по велодоріжкам, що на пр. Юності та вул. Андрія Первозванного. Місцем фінішу став парк Дружби народів.

Не зважаючи на похмуру погоду за день до події і прогнози синоптиків, все склалось як найкраще. Світило сонечко, раділи дорослі і діти. Приємно відзначити, що з кожним роком кількість учасників сімейного велопробігу збільшується. До нас доєднуються нові велосім’ї. У парку Дружби народів дітей та дорослих очікували цікаві та веселі конкурси з приємними призами. Призи були чудові, і їх було багато, а, отже, було багато задоволених і вдячних облич!

day-of-moms-01 day-of-moms-02 day-of-moms-03_2

day-of-moms-04 day-of-moms-05 day-of-moms-06

Сімейний велорух у Вінниці вже традиційно підтримують веломагазини, за що їм величезна подяка – ‎Велоліга, ‎Велохаус, ‎Велодрім,‎ Гірський світ. Свято сім’ї та материнства також підтримали Fit Curves‬, ‎Дитяча планета, агенція свят Джем‬, поліграфія Ідеї успіху,‬ Пангея Ультім,‎ KinderStar. Був літаючий букет різнобарвних повітряних кульок від майстерні свят Дивоцвіт. Кожна кулька сприймалась дитиною як щось особливе і коштовне. Втамувати спрагу на фініші велосипедистам допомогла Аквата, солодкі гостинці для малят передав Сергій Кудлаєнко.

Повний альбом світлин за посиланням

You May Also Like