Дідькові Стежки ЛКУ 2013 Вінниця

дідькові Стежки 2013Вітаємо з дебютним стартом у ЛКУ “Дідькові Стежки”. До участі у ДС зареєстровано 118 учасників. Рекорд серед місцевих змагань! На стартову решітку якщо у декого і не вийшло приїхати, то загальна кількість не зменшилась, за рахунок зареєстрованих в день участі у змаганнях. Цього року організатори постарались на славу і порадували майже зовсім новою трасою для “Еліти” та для початківців. Масовий старт під горбок, та після додатковий тягун з трамліном одразу розставили всі точки над “І” і спортсмени виходили з стартової галявини достатньо розтянуті по трасі.

Дідькові стежки - старт серед жінок 2013
Організаційна підготовка  до діькових стежок 2013

В період поки новачки змагались між собою, інші учасники могли спокійно відпрацювати той чи інший елемент траси, та трошки вивчити її підступні повороти, яких було чимало! Чого вартий трамлін на спуску, де частина учасників спішувалась і проходила пішки, частина старалась їхати в об’їзд, декілька учасників впали від його підступності, але більша частина сміливо брали його майже не зменшуючи швидкості.

Цьогорічна траса тримала в напружені на кожному сантиметру. Завжди і всюди тривала боротьба, якшо не за позиції та секунди, то принаймі за здоров’я та цілістність кісток.
Дідькові Стежки ЛКУ 2013 - падения

Нажаль один учасник, з Коломиї, на контрнахилі не впоравсь з керуванням, та нерозминувся з деревом, після чого його з травмами було доставлено каретою швидкої допомоги у лікарню ім Пирогова. Завдяки старанням лікарів, та своєчасній наданій допомозі, йому стало легше та 13 травня його виписали з лікарні і направили на домашній стаціонар “відлежуватись” щонайменше 1 тиждень. Бажаємо йому якнайшвидшого одуженя та файних перемог в подальших змаганнях.

На фініші всіх переможців та призерів чекали призи від спонсорів та організаторів, грамоти медалі і звісно дощ із шампанського!

Дідькові стежки 2013 - Перше місце серед чоловіків
Змагання проходили при підтримці:

Відео з руля Дмитра Петрова, занявшого 2-ге місце в категорії “Чоловіки”

Результати змагань:
23123

PS: GPS треки траси для “Чоловіків, жінок, ветеранів”

Трек траси для “Початківців”

Share This Story

Без категорії