Голландець винайшов електричний велосипед з живленням від сонячної енергії

Нідерланди, велосипеди рай, де не так багато сонця. Але це не завадило Альберту Ван Далену, велосипедисту і винахіднику з міста Маастріхт, розробить і зібрати свій власний електричний велосипед з живленням від сонячної енергії, яка називається Maxun One.

Ван Дален, заявив про створення “першого сонячного електричного велосипеду в світі”. Вперше він показав свій винахід в дії у відео на Youtube.

Як заявив Ван Дален, Maxun Одним є “легким, швидким, має досить спортивний вигляд.” За словами розробника, громіздкі сонячні панелі, якими укомплектований велосипед, не додають особливої ваги. Загальна маса конструкції близько 17 кг, “схожий на будь-який інший дорожній велосипед”. Розробка електричного велосипеду з живленням від сонячної енергії не є єдиною метою. Голандець також хотів сконструювати велосипед, який буде важити набагато менше, ніж більшість електричних велосипедів на ринку.

За словами Ван Далена, панелі такого велосипеда є “досить невеликими, що дозволяє легко маневрувати під час рух, але при цьому їх достатньо для гарної продуктивності, навіть в частково хмарний день.” У тому випадку, коли буде насправді похмурий день, невеликий акумулятор забезпечить достатню кількість енергії, щоб допомогати крутити педалі. При конструюванні електровелосипеду з живлення від сонячної енергії, розробник використовував компоненти тільки “найвищого гатунку”.

You May Also Like