Endomondo vs Strava

Endomondo vs StravaНа сьогоднішній день є достатня кількість безкоштовних програм для любителів покатушок з друзями які вміють записувати трек, рахувати перепади висот, затрачені калорії і багато чого іншого. Серед найпопулярніщих – Strava Cycling та Endomondo.

Для того щоб зробити свій вирбір на тій чи іній програмі необхідно проаналізувати які функції вам необхідні та якою з них вам зручніше користуватись. Звісно показник кількості друзів в тій чи іній програмі ми враховувати не будемо ..) детальніше про ендомондо написано тут, а про Strava Cycling – тут.

Власне відмінності Strava та Endomondo.

1. Пройдений шлях по Strava Cycling збігається із вірно налаштованим велокомп’ютером, у Endomondo є певна похибка відміру відстані – на пройдених 19,6 км остання показала 18,8, тобто -0,8 км різниці, а це 4,1% похибка.
При натисканні на зображення терків вас буде переадресовано на їх вихідні дані:

поїздка strava cycling - 20km

Трек для Strava Cycling – 20km


поїздка endomondo - 20km

Трек для Endomondo – 20km

2. Endomondo в порівнянні з Strava більше навантажує процесор, і швидше з’їдає заряд акумулятора. Тобто, якщо ви плануєте поїхати в далеку подорож майте це на увазі, адже в полі з палаткою без додаткових засобів телефон не зарядити. При дуже скурпульозних налаштуваннях, дещо вдалось зменшити навантаженність, але вона всеодно значно перевищує “Страву”.

endomondo vs strava на телефоне

3. Показники максимальної швидкості: Страва – 30 км/г, Ендомондо – 23 км/г, велокомп – 33 км/г.

4. Показники середньої швидкості: Страва – 11,3км/г, Ендомондо – 10 км/г, велокомп – 11 км/г.

5. Час поїздки без зупинок: StravaCycling – 1 г. 44 хв. 54 с, Endomondo – 1 г. 53 хв, велокомп – 1 г. 43 хв 43 с.

6. Затрачені калорії: страва – 660, ендомондо – 1160, велокомп нажаль нерахує.

7. Загальний час поїздки із стопами та паузами: страва – 2 г 46хв, ендомондо – нерахує, велокомп – нерахує.

Висновки

Незважаючи на велику кількість бонусів, фіч та прибамбас в Ендомондо, я вважаю що Страва є більш практичною для щоденного користування, оскільки вона є більш точною та забирає менше ресурсів смартфона.

Share This Story

Блог

You May Also Like