Правила етикету для пані на велосипеді 1895 р

Нічого не бійтесь.

Зазвичай, коли тільки починаєш їздити на велосипеді, з цим правилом виникаює чимало проблем. Недосвідчену велосипедистку охоплює неабиякий страх за власне життя. В більшій мірі він надуманий. Нажаль, інколи його підживлюють “жарти” інших учасників дорожнього руху (водіїв авто, тролейбусів, маршруток і т.д). Але, більшість водіїв, все ж, вихована. Велосипдистка, з часом (як пройде перший переляк) починає помічати, що вони стараються пропустити її або обїхати.  

Не втрачайте свідомість на дорозі.

Якщо застосовувати до теперішнього часу, то це правило більш актуально літо. Під час значного підвищення температурі повітня, коливань тиску і “стоячого повітря” у будь-якої людини може статись запаморочення. На такий випадок потрібно мати при собі медикаменти які полегшують роботусерцево-судинної системи і вжити їх при потребі.

Жінки на велосипеді 1895

Не надягайте чоловічі капелюхи.

Сьогодні це правило втратило свою актуальність. З’явилось таке поняття як “унісекс”. Велосипедистка у чоловічому капелюсі викличе значно менше цікавості, ніж велосипедист в жіночому. Отож, велосипедисти, будьте пильні.

Не надягайте підв’язки.

Ще одне правило, яке втратило свою актуальність через зміну епох.  Хоча, погодьтесь, пані на велосипеді у підв’язках приверне увагу багатьох. Може слід використати як спосіб популяризації велоруху;)

Не забудьте взять з собою сумку з інструментами.

Сумка з інструментами корисна річь, та лище за тієї умови, якщо вмієш тими інструментами користуватись. Більше користі може принести мобільний телефон з номером веломайстра або, хочаб, друзів, які зможть допомогти.

девушки на велосипедах, этикет 1895 год

Ніколи не забувайте взяти з собою голку, нитку та наперсток.

Голка з ниткою можуть знадобитись у багатьох ситуаціях. Але, більщість з них пов’язана з дірками на одязі. Якщо у вашій сумці з іструментами буде голка з ниткою, гадаю, вона не завадить.  

Не з’їжджайте з крутої гірки. Це небезпечно.
Якщо ви відносно нещодавно їздите на своєму двоколісному, краще не ризикувати і не скачуватись з крутих гірок. Якщо ви почуваете себе впевнено на ровері, сміливо катайтесь по крутим гіркам, але не забувайте про власну безпеку, одягайте шоломи.

Не одягайте яскраві лосини.

Як показує практика, навпаки, їх потрібно одягати, причому як велосипедисткам так і велосипедистам. Це допоможе іншим учасникам дорожнього руху краще розрізняти вас серед потоку транспорту.  

Ніколи не питайте – ну як вам мої лосини?
Якщо ви сором’язлива або вам всерівно, так, не варто питати про лосини. Але, якщо ви поставите це питання досвідченому велосипедисту або продавцю в веломагазині, можете дізнатись багато корисного.

Не надягайте коштовності під час їзди.
Перш за все, це незручно. Ви зосереджуєтесь на прикрасах і втрачаєте пильність під час руху. Прикраси можуть впасти, загубитись, зіпсуватись. Відверто  кажучи, велосипедна поїздка, це не та атракцуія, на яку вато вдягати прикраси та коштовності.

женщины велосипед

Не заходьте в церкву у вашому велосипедному костюмі.

Це правило було актуальне у 1895 році, актуалье і сьогодні.  

Не надягайте білі лайкові рукавички.
Для їзди на велосипеді варто одягати спеціальні велосипедні рукавички. Вони допоможуть захтстити ніжні жіночі руки і впевнено керувати велосипедом. Лайкові рукавички, білого, чи іншого кольору, не кращий вибір для велосипедних покатеньок.

Ніколи не використовуйте велосипедний сленг. Залиште це хлопчикам.
Сленг, хоч і забруднює мову, але є невід’ємною її частиною. Інколи, щоб вас зрозуміли, просто необхідно їм  користуватись. Якщо, за допомогою сленгу, хочите справити враження досвідченої велосипедистки, “своєї”, варто бути впевненою в значенні слів та виразів.  

Не з’являйтесь в громадських місціях до ти, доки не навчитесь добре їздити.
Звісно, якщо ви раніще ніколи не їздили і ось, вперше, сіли на велосипед, їхати жвавою вулецею не варто. Це небезпечно як для велосипедистки так і для інших учасників дорожнього руху, включно з пішоходами.

Не нехтуйте правилами дорожнього руху лише тому, що ви жінка.

Так і виникає питання “А в усіх інших випадках можна нехтувати?”. Порушення правил дорожнього руху може привести до неприємних, інколи, трагічних наслідків, не залежно від того, жінка ви чи чоловік.    

Не думайте, що всі дивляться виключно на вас.
Більшість учасників дорожнього руху розцінює велосипедистів як рухому перешкоду руху, і лише потім цю перешкоду класифікують по статі. Так, на вас  дивляться, але не тому що ви жінка, а тому що ви на дорозі і від ваших дій залежать дії інших.

Джерело: m-bike.org

You May Also Like