Як пофарбувати велосипед

pokraska-velosipedaФарба на велосипеді вже не настільки яскрава, місцями починають з’являтися подряпини і лущитись фарба, або вам просто хочеться обновити свій велосипед? А як що до того, щоб пофарбувати його? Якщо вам стало цікаво, то ця стаття саме для вас. Фарба і декілька годин роботи і ви отримаєте новий велосипед менш ніж за половину його реальної ціни. Що вам потрібно це керівництво по фабуванню велосипеда, завдяки якому можна буде створити найунікальніший байк у місті. Процес фарбування не настільки складний, як може здатись на перший погляд. Найголовніше – визначитись з майбутнім кольором. Потрібно запастись чималим терпінням, щоб пофарбувати велосипед якісно, ніби він був пофарбований на заводі.
Важливо приділити увагу фарбуванню кожної деталі.

Що потрібно мати:

  • Різноробочий комплект (велосипедні ключі, викрутки і т.п.)
  • Шкурку
  • Засоби для миття посуду або скла
  • Лезо
  • Малярський скотч
  • Провід
  • Грунтовку
  • Фарбу
  • Лак

gruntovanie-velosipeda

Якщо у вас є все, що потрібно для того, щоб почати процес, розмістіть усе необхідне (у тому числі велосипед) у місці, яке добре освітлене і добре провітрюється. Крім того, необхідно розуміти механізм велосипеді, так як вам потрібно буде розібрати його і зібрати, під час процесу. Перше, з чого вам потрібно починати роботу, це наліпити малярний скотч (звісно, можна використати і звичайний, або, навіть, газету) на усі ті частини, які ви не хочете фарбувати. Цю операцію особливо важливо виконати для болтів, як після фарбування можуть блокувати процес збору компонентів.

Наступний крок полягає у видаленні ознак жиру. Для цього можна або використовувати як спеціальні засоби так і звичайну рідину для миття посуду або скла.

Третій крок, досить складний, він полягає у видаленні всієї фарби з поверхні велосипеда. Наждачний папір зернистістю 80, чудово підійде для цієї мети.

Розташуйте колеса так, щоб полегшити собі роботу. Використайте провід і зв’яжіть його з рульовою трубою таким чином, щоб нижня планка велосипеда не блокувала процес фарбування. Тепер прийшла черга нанесення грунтовки, відповідно до інструкцій на банці. Використовуйте відповідні насадка для фарбування, які забезпечюють оптимальне розпилення грунтовки тонким шаром, так щоб вона висихала за, приблизно, п’ятнадцять хвилин. Коли ви купуєте грунтовку, пам’ятайте, що її потрібно вибирати відповідно до кольору, який ви обрали за основу. Вибирайте грунтовку, яка має стійкість до іржі.

pokraska-velosipeda-finish

Після застосування грунтовки, важливо дати велосипеду висохнути протягом не менш ніж 24 годин. Після цього візьміть наждачний папір 220 зернистості і пройдіть ним усі поверхні, на яких була нанесена грунтовка. Тепер наносьте фарбу, яку ви обрали. Пам’ятайте, що в залежності від обраного типу фарби (аерозольна, фосфорисциднаі, неонова, або будь-якого іншого виду) існують певні конкретні інструкції яких необхідно дотримуватись для досягнення бажаного результату.

Ще раз пройдіть усі поверхні велосипеду наждачним папером 1200 зернистості. Перш ніж застосувати наждачку, візьмить рідину для миття скла, розпиліть її над пофарбованими частинами велосипеду і вже після цього протріть їх наждачкою. Застосовувати наждачку краще на вологій поверхності, слідкуйте за тим, щоб зона, над якою ви працюєте, не висихала. Як тільки це буде зроблено, нанесіть шар лаку, щоб отримати блиск. Варто нанести не менше двох-трьох шарів лаку, щоб досягти глянсового ефекту, для матової поверхні буде достатньо одного-двох шарів.

Потрібно чекати принаймні тиждень, щоб лак правильно закріпився, після чого можна зібрати велосипед. Коли ви будете наносити грунтовку, фарбу та лак не забудьте одягнути рукавички і маску, щоб не вдихати токсичні пари. Крім того, грунт, фарба, лак і повинно бути однакової марки, що вони не вступали в реакцію одне з одним.

Share This Story

Блог

You May Also Like