Перша велопарковка за підтримки Вінницької МР

velo-parkovka-01Нарешті, наше спільне голосування з анкети, принесло перші результати. Власне мова йде про онлайн анкету від 30 серпня 2013 року, яка була розміщена в спільності ВКонтакті, та на велоформуах нашого міста, зокрема тема на Веломісто. За результатами голосування було обрано 7 місць під облаштування нових велопарковок за підтримки Вінницької міської ради.

Всім учасникам опитування було запропоновано обрати оптимальний тип та стандарт прийнятної велопарковки. Вибір більшості впав на велопарковку “П типу з поперечиною” тобто на тип велопарковки, який дозволяє кріпити велосипед на 3 точки (зазвичай то рама + заднє колесо та окремо переднє колесо з вилкою). Окрім того, місця під розміщення нових велопарковок було узгоджено з Крупським Олегом, – розробник Програми з розвитку велосипедної інфраструктури в м. Вінниця на 2013-2020 рр. Варто зазаначити, що першу редакцію програми було прийнято на 39 сесії Вінницької міської ради 31 травня 2013 року.

Для того, щоб велопарковка була не тільки надійною але й привабливою, її виконали у вигляді контурів листків, – власне це перша нестандартна та оригінальна велопарковка в нашому місті. Перша безкоштовна велопарковка була розроблена, виготвлена та облаштована руками приватного підприємця Дзись Віктором Федоровичем на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою при Вінницькій міській раді. Її було розміщено в центральному парку культури і відпочикну на одній з центральних алей, неподалік спортивних площадок, в прямій зоні видимості з реставрованого фонтану, поруч з дитячим майданчиком, що повинно забезпечити зручність в користуванні, та надійній охороні вашого байка.

Share This Story

Блог

You May Also Like