High-Tech: велосипед виробляє електроенергію і виступає в якості мобільного хот-споту

Levitation Bike conceptЗа проектом архітектора Михайла Штам і його команди був створений проект Левітація. Це концепція велосипеду призначеного для живлення вашого смартфона, який також виступає в якості мобільного хот-споту з необмеженим бездротовим доступом в Інтернет. Він має бортовий генератор, батарею великої ємності, яка може зберігати енергію, вироблену при їзді на велосипеді, і “зливну пробку”, яка дозволяє користувачеві повертати цю енергію назад у мережу.

Високотехнологічний велосипед використовує магнітну левітацію і кінетичну енергію, щоб підійматись вгору і зменшувати опір вітру, а також щоб поглинати удари від каменів. Рушійна сила велосипеда генерує енергію і піднімає передні і задні колеса, з’єднані тільки за допомогою магнітів. Коли вона уповільнюється велосипед котиться по дорозі, як і будь-який звичайний велосипед.

велосипед виробляє електроенергію

Він зроблений з пластичних, абсолютно не пористих і простих у виробництві HI-MAC матеріалів. Наразі він здатен переміщатися на прискореному ходу, тобто бути досить швидким, в порівнянні з класичними велосипедами. Концептуальна модель випускається лише по попередньому замовленню.

велосипед виступає в якості мобільного хот-споту

Вбудований світодіодний екран монітора інформує користувача про пройдену відстань і кількість енергії, що генерується в акумуляторну батарею. Ви можете зарядити свій мобільний пристроїв під час їзди, підключивши його до портів USB і використовувати Інтернет скрізь, де ви їдете.

Share This Story

Без категорії