Європейський Тиждень Мобільності 2013 у Вінниці

Європейський тиждень мобільності – свято сталого розвитку транспорту.

Кожного року з 16 по 22 вересня європейскі міста святкують цей тиждень та традиційно на період святкування відмовляються від використання приватного автомобіля на користь громадського транспорту та велосипеду. В цей період влада приділяє максимальну увагу створенню пішохідних вулиць та зон. У ці дні перевага руху надається пішоходам, велосипедистам і громадському транспорту, а не автомобілям.

Вінниця офіційно приєдналась до святкування тижня мобільності. На час святкування спортивні веломагазини ОлімпіЯ, ВелоХаус та Вело Ліга надавали знижки на аксесуари, комплектуючі та нові велосипеди, тим самим стимулюючи населення міста переходити на більш екологічний засіб пересування.

На честь святкування вінничани могли прийняти участь в урочистому велобробігу. Маршрут пробігу був дещо незвичайний та захопив не тільки асфальтовані ділянки міста, але й грунтові тропки вздовж р. Південний Буг. Цьогорічна вінницька осінь нас не балує теплими сонячними промінчиками та періодично поливає зверху холодними дощами, можливо саме через це, участь у заході прийняло не багато людей.
Велопробіг до Європейського тижня мобільності у Вінниці 2013

Велопробіг урочисто завершився змаганнями з кросс кантрі XCO в селі Прибузьке (біля горбатого містка) – “Прибузьке Кантрі”. Гарний звіт із змагань можна прочитати на vinvelo.com.ua

Висловлюємо подяку організаторам пробігу та XCO:

  • Вінницькій міській раді – за сприяння безпеки руху велосипедистів та надання карети швидкої допомоги на змагання;
  • КП “ВінницяЗеленбуд” – за допомогу в підготовці кроскантрійної траси
  • Олексію Постоловському і його друзям з команди VinTeam за ініциативу проведення змагань та прокладання тарси;
  • Веломагазину Вело Ліга – за допомогу в організації змагань та призи переможцям;
  • Велоспільності нашого міста, яка прийняла участь в пробігу та змаганнях.

Окрема подяка фотографам:

Завдяки ЄТМ і не тільки, у Копенгагені за останні роки було створено 12 пішохідних вулиць та скверів, більш детально у відео:

Share This Story

Блог

You May Also Like