Меблі і DIY вело-генератор енергії

DIY вело-генератор енергіїПри їзді на велосипеді чи велотренажері, людина отримує масу приємних відчуттів, поліпшує самопочуття і підтримує загальну фізичну форму. Але, окрім задоволення, цей засіб пересування можна використовувати для виробництва електроенергії. Один з мешканців США створив геніальний вело-генератор енергії, замаскувавши його серед своїх меблів . Коли пристрій не використовується для отримання енергії, йому можна легко повернути вигляд звичайного велосипеда. Винахідник поставив собі з мету виготовити генератор без внесення серйозних змін до конструкції велосипеда.

Для початку роботи, стіл потрібно перевернути на бік і вставити переднє колесо, це допомагає стабілізувати велосипед. Кришка столу, педалі генератора, бігова доріжка, батареї глибокого циклу акумулювання енергії, 400-ватний інвертор,регулятор напруги – це основні складові елементи вело-електрогенератора.

велосипедний стіл-генератор енергії

На сьогоднішній день, використання велосипеда у якості пристрою для генерації енергії, набуває все більшої популярності. В Інтернеті можна знайти чимало різних варіантів реалізації подібних ідей. Кожна з яких має свої переваги та недоліки.

Share This Story

Блог

You May Also Like