Світловідбивачі – флікери

Винними в усіх дорожньо-транспортних пригодах, зазвичай, вважають тих, хто в момент аварії був за кермом. При цьому, є не мало випадків, коли водієві було фізично не достатньо часу для того, щоб відреагувати. Особливо, коли мова йде про пішоходів чи велосипедистів, які у темний час доби не мають на собі світловідбиваючих елементів і їх просто не видно на дорозі.

Read More...

Вибір синглової зірки шатуна.
Чи є різниця яку брати?

Вони бувають різні: сині і червоні. Вибір Narrow Wide зірки. Чи є різниця яку брати? Вчора прочитав цікаву статтю, від виробника, про різницю в Narrow Wide зірках. Деякі нюанси вже сам знав, про деякі здогадувався, але і дізнався нове. А так як до цієї теми я дуже небайдужий (писав про це минулий огляд) – вирішив закинути її сюди. Думаю що для когось вона буде цікава,…

Read More...

10 міфів, які заважають переcіcти на велосипед

Дитяча іграшка, несприятливий клімат або ландшафт, погані дороги, страх виїжджати на дорогe – це ті 10 міфів, які живуть в головах більшості українців і заважають, на повну відчути переваги зручного, економічного і чистого транспорту. Спробуємо їх розвіяти – сподіваємося, після цього ви зважитеся придбати велосипед і їздить на ньому по місту.

Read More...