Про гірські велосипеди

гірський велосипедКам’яниста місцевість, глибокі калюжі, великі каменюки, від яких захоплює подих, перепади висоти, пекуче сонце і величезне задоволення, це лише частина слів, які найкраще описують гірську подорож! Дорога на гору може стати реальною проблемою, отже ви повинні бути пильними і обережними. Гірські експедиції насправді є справжнім хобі для багатьох людей. Хтось йде у похід пішки, а хтось обожнює підкорювати вершини гір на велосипеді. Подорож з гори на велосипеді досить важка, і тому ви повинні мати велосипед який відповідає необхідним вимогам, щоб безпечно подолати увесь шлях.

Що слід врахувати перед покупкою гірського велосипеда? Є кілька чинників, які потрібно приймати до уваги, перш ніж вибрати те, що підійде саме вам.

Одним із найбільш важливих факторів, який потрібно розглянуто перед покупкою гірського велосипеда є його підвіски. Гірська місцевість складається з сотень калюж і круч, тому вам потрібно мати хорошу підвіску, яка зможе зробити вашу подорож зручною.

Ще одна важлива річ – система передач велосипеда. Бажано вибрати гірський вел з зручною системою передач, це полегшить ваші зусилля під час підкорення вершин. Більшість велотуристів воліють мати механізм управління на рукоятці.

Ваша подорож може бути достатньо довгою. Тому, ви повинні оцінити, також, і зручність сидіння, щоб уникнути подальших проблем.

Шини вашого вела повинні бути широкими, міцними і достатньо надійними, щоб витримати жорсткі особливості місцевості.

Регулювання швидкості є одним з найбільш важливих факторів. Необхідно мати ефективну гальмівну систему, яка буде надавати достатньо можливостей, щоб зупинити велосипед.

Одними із найбільш популярних моделей гірських велосипедів є:

Yeti 575 Mountain Bike: Yeti 575, це хорошим гірський велосипед, який забезпечує комфортну їзду. Легка рама, зручна система перемикання швидкостей, простий у керуванні.

Yeti 575 Mountain Bike

Yeti 575 Mountain Bike

Trek 3900: відмінний варіант для першого гірського велосипеда. Trek 3900 забезпечує хорошу керованість і має надійну жорстку раму. Також доступні жіночі версії цієї моделі. На ринку США велосипед коштує біля 430 – 450 доларів.

Giant Trance X2: Цей гірський велосипед підходить для всіх типів місцевості. Крім того, він надзвичайно легкий  у керуванні. На ринку США його ціна варіюється від 2500 до 2800 доларів США.

Giant Trance X2

Giant Trance X2

Kona Kula: хороший гірський велосипед, відмінна керованість і продуктивність. Kona Кула також має хорошу гальмівну систему і доступна в різних розмірах. Вартість складає десь близько 1200 – 1400 доларів США.

Share This Story

Блог

You May Also Like