Specialized Turbo

specialized turboЯкщо у вас є велике бажання летіти по дорозі зі сталою швидкістю, вам варто ознайомитися з новою моделлю Specialized Turbo. Цей електричний велосипед може «літати» на швидкості до 27 миль/год.
Прізвисько Turbo велосипед отримав завдяки 250-ватному двигуну, який працює на 342 Вт-ч літій-іонному акумуляторі. Один з небагатьох електричних велосипедів, який, як і раніше, має вигляд класичного велосипеда. Turbo легко може бути помилково прийнятий за здоровенний гірський велосипед. Двигун може працювати в чотирьох режимах, кожному з яких відповідають певні встановлені параметри швидкості і потужності. Червона кнопка, поруч з великим пальцем правої руки, включає турбо-режим, який дозволяє практично не крутити педалі, і, при цьому, не зменшувати швидкості руху. Спеціально вмонтований РК-дисплей допомагає стежити за швидкістю. У режимі «еco» робота двигуна знижується до 30 відсотків, щоб допомогти збільшити діапазон. У режимі «regen» параметр додає опору на задній двигун, щоб відновити 5 відсотків енергії. У режимі “оff” велосипедисту надається можливість наростити м’язову масу.

specialized turbo lcd display
specialized turbo rear

Велосипед пропонується в червоному і чорному кольорах, спорядження досить кремезне, вага – більше 50 кг. Його можна легко заряджати за допомогою кабелю, який підключається безпосередньо до громадської електромережі, або за допомогою зарядного пристрою вагою 5 кг. Компоненти виготовляються SRAM, що робить вагомий внесок у високу продуктивність Turbo.

Тож якщо у вас є $ 5900, і пристрасне бажання взяти верх над автомобілями і мототехнікою, мерщій до магазину купувати Turbo.

Share This Story

Без категорії