Strava Cycling

Strava-CyclingStrava Cycling – це одна із програм, котрі стануть в нагоді усім велосипедистам, як початківцям так і професійним спортсменам. Програма призначена в основному для прокладання та відслідковування маршрутів різноманітних подорожей. Окрім прокладання маршрутів, ви можете дізнатись перепади висот, середню, максимальну швидкість та швидкість проходження одного кілометру дистанції – Peace.

Програма доступна в двох версіях: Free та Pro. В безкоштовній версії доступні основні необхідні показники та можливість устанавлювати рекорди маршрутів. в той час як Pro версія дає можливість відслідковувати та зберігати режими тренування, підраховувати затрачені калорії, будувати важкі графіки активності м’язів і багато інших ньюансів необхідних спортсменам та професіоналам.

Програма працює за допомогою GPS сигналів отримуванних вашим мобільним пристроєм. На основі чого, Страва-Цайклінг записує в память телефона ваш трек (маршрут) і при підключені телефону до інтернету. з вашого дозволу синхронізує прокладений маршрут з власним сервером, після чого ним можна поділитись з друзями та усіма бажаючими.

Маршрут Strava Cycling

При проходжені існуючого маршрута, записаного на сервер іншими учасниками, програма порівнює ваші результати та присвоює комусь рекорд траси (біля вашого профілю з’являються віртуальні нагороди – кубки), тим самим Strava заохочує збирати кубки і проходити одні й ті самі маршрути за менший час. Також розробники передбачили можливість створення кола друзів “по колесу”, – підписуватись на вело-активність друзів та публікувати їй свої досягнення. Страва підраховує місячний об’єм ваших поїздок та виводить середню швидкість за місяць, кількість заїздів, загальну протяжність усіх заїздів, та найдовшу подолану відстань за 1 заїзд.

Скачати програму можна з Play Market, або офіційного сайту – www.strava.com

Share This Story

Блог

You May Also Like