Тиждень сталої енергетики, велопробіг Вінниця

Історична довідка: Європейський тиждень сталої енергетики (EUSEW) – ініціатива Європейської комісії. Вперше захід відбувся у 2006 році. Східно-Європейська Академія наук приєдналася до цієї ініціативи в 2011 році і щорічно проводить заходи (конференції, семінари, круглі столи) по всій Україні. У 2012 році Академія проводила спільний захід у м. Берген (Норвегія). Сьогодні, цей захід координується Виконавчим агентством комісаріату Європейської комісії з енергетики.

Тиждень сталої енергетики ЄС спрямований на підвищення енергоефективності та відновлюваних джерел енергії. Цей захід покликаний поширювати кращі практики, надихати на нові ідеї і створювати альянси для отримання допомоги в задовільненні енергетичних та кліматичних цілей ЄС.

Мета заходу полягає у формуванні системного підходу, що складається з декількох індивідуальних зусиль, для мотивації системних змін за допомогою різноманітних заходів по всій території ЄС і в асоційованих країнах.

В нашому місті, Європейський Тиждень сталої енергетики в Україні приурочений альтернативним джерелам енергії та загострює питання населення на тому, що ми занадто багато використовуємо природніх ресурсів, і якщо ми хочемо зберегти нашу планету, нашу країну, місто і вулицю необхідно більш ощадливо використовувати енергетичні ресурси і по можливості переходити на відновлювальні джерела енергії. В рамках заходів відбудеться виставка на Європейській площі енергозберігаючих технологій, виставка велосипедів, а також пройде велопробіг і нічний вело квест.

Згідно європейської практики, велосипед в міському просторі, є ідеальним видом транспорту для поїздок на відстані до 5-6 км.

Велопробіг до тижня сталої енергетики у м. Вінниця 2016

Велопробіг до ТСЕ 2016

Пробіг відбудеться 18 червня о 11.00 від площі Василя Стуса. Фінішувати планують о 12.00 у Європейському сквері. Загалом, маршрут буде такий: Площа В.Стуса – вул. Блока – вул. Пирогова – вул. Келецька – вул. Барське шосе – вул. Хмельницьке шосе – ЦПКіВ – вул. Грушевського – Європейський сквер.

You May Also Like