Електричний велосипед Vanmoof

Vanmoof electric bikeНовий Vanmoof представляє електрифікованих велосипед, який може значно підвищити швидкість пересування, і зробити його неймовірно легким завдяки високим технологіям. Голландська компанія показала велосипед з електромотором, який може стати проривом у галузі міських велосипедів і пропонує ряд нових можливостей, таких як інтелектуальні датчики, GPS, бортовий комп’ютер і, звичайно, електропідсилювач. Супер розумний велосипед використовує легку раму Vanmoof і має вбудований акумулятор 209 В/г для плавної їзди.

Виготовлений з анодованого алюмінія, електрифікований транспортний засіб виглядає як типовий стильний міський велосипед. На передній частині знаходиться електричний двигун на 250 В, який зможе забезпечити до 37 миль на годину. Акумулятор досягає повного заряду всього за три години.

Електрифікований велосипед можна використовувати у вільному режимі, тобто використовувати як звичайний транспортний засіб пересування, а коли велосипедисту буде важко крутити педалі, можна використати трохи електричної допомоги, щоб швидше дістатися до кінцевої точки маршруту. Вбудовані датчики контролюють ваше пересування, і відрегулюють споживання електроенергії, які підходять до потреб їзди по конкретній місцевості.

Електричний велосипед Vanmoof

Інші додаткові опції включають 40 світлодіодних фар, і, звичайно, система стеження GPS яку можна використовувати і як інструмент для пошуку, якщо велосипед буде вкрадений. Моделі, призначені для попереднього продажу були розпродані. Електрифіковані Vanmoof вийдуть на ринок у квітні 2014 року.

Share This Story

Блог

You May Also Like