Велодень 2016 Вінниця

Вінниця долучається до проведення велодню вже не в перше. З кожним роком, кількість велосипедистів, які приймають участь в цтому заході, збільшується. Хочеться вірити, що така тенденція продовжуватиметься і надалі!

Велодень 2016 Вінниця

Як це було

Велодень проводиться в останню суботу травня, у 2016 це 28 число. Спочатку була реєстрація. Вона почалась десь о годині десятій. Цього року був розроблений оригінальний дизайн плакату велодня. Він, також, був надрукований на номерках-наліпках, які видавали під час реєстрації.

Рівно об 11, як і було заплановано, колона рушила. Напевне, це один із самих хвилюючих моментів, адже поки велосипедисти збираються в очікуванні старту, важко зрозуміти скільки їх. Під час формування колони, яка рухається вперед, розумієш, що велорух у рідній Вінниці починає набирати обертів. Варто відзначити роботу маршалів, з кожним роком вона все більш злагоджена.

Новинкою цьогорічного велодня став змінений маршрут. Старт, як завжди, був на Соборній, від міськвиконкому, далі Пирогова. Проїхавши всю Келецьку колона повернула на Барське шосе, доїхала до західного автовокзалу і по Хмельницькому шосе повернула назад в місто. Доїхавши до “книжки” велосипедисти звернули на Магістратську, проїхавши по ній ще трохи фінішували у центральному парку ім. Горького. Новий маршрут став довшим ніж минулорічний, але майже всі велосипедисти проїхали його без проблем.

Далі традиційне групове фото. Але на цьому програма велодня не закінчилась. Пару хвилин щоб перевести подих і розпочалась реестраця на веселі конкурси. Для дітей була організована окрема площадка. Вони мали змогу пограти в “змійку” на велосипедах та прийняти участь у веселій грі з кульками.

Дорослі велосипедисти розважались під час конкурсів “Естонський вальс” та “Велозайчик”. Зі сцени учасників велопробігу розважав гурт “Зореліт”. У конкурсі з поїдання підвішеного банана брали участь дорослі і діти. Це було весело. По завершенню конкурсної програми огранізатори, вперше, розказали про людей, які допомогають проводити свято, вручили почесні грамоти партнерам. Потім була лотерея по реестраційним номеркам з цінними призами і концерт.

Слідкувати за подіями ви можете підписавшись на паблік ВСєктє або Facebook, а також безпосередньо приєднавшись до івенту “Велодень Вінниця

Фоточки і відео Велодень Вінниця 2016

Велодень 2016 Вінниця початок Велодень 2016 Вінниця початок Велодень 2016 Вінниця початок

Велодень Вінниця - заходи Велодень Вінниця - заходи Велодень Вінниця - заходи

Велодень ВелоДрім Велодень Велохауз Велодень Велоліга

Велодень Вінниця лоторея Велодень Вінниця лоторея Велодень Вінниця лоторея

Велодень Вінниця лоторея

You May Also Like