Огляд велодоріжки проспект Юності Вінниця (фото, відео)

Перша велосипедна доріжка по проспекту Юності була облаштована у 2012 році. Вона розділяла існуючий тротуар дорожною розміткою 1.7 виділяючи під організацію велосипедного руху смугу завширшки 2 м.

В зв’язку з збільшенням кількості учасників велосипедного руху у місті та активного використання велосипедистами даної ділянки дороги у 2014 році було запропоновано декілька варіантів вирішення облаштування оновленної велосипедної доріжки, обговорення велось на місці, а також через VK
Було запропоновано 3 варіанти реалізації:

 

Згідно проведеного опитування, а також за результатами проведених робочих груп з організації велосипедної доріжки по просп. Юності з умовою швидкого пересування велосипедистів та забезпечення максимальної безпеки було вирішено облаштувати відокремлену велодоріжку по середині алеї з усіма необхідними інфраструктурними елементами, знаками й розміткою.

Станом на Жовтень 2015 велодоріжка реалізована на 2/3 і поєднує велодоріжки по Хмельницькому шосе, вул. Келецька та вул. Стахурського. Закінчення робіт заплановано Вінницькою міською радою на 2016 рік.

Відео-огляд велодоріжки по просп. Юності:


Автор відео – Євгеній Спінул.

Фото матеріали:

You May Also Like