Велосипед CRONUS

Веслосипеды CronusCRONUS – це вибір активних та енергійних людей! Велосипеди марки «Кронус» проектуються і збираються, виключно, у Франції. Один із найкращих європейських брендів, який пройшов етап формування і становлення на ринку. Продукція бренду відповідає найвищим стандартам якості, вона пройшла найжорстокіші тести і отримала сертифікат міжнародного класу.

Дизайн велосипедів Cronus неповторний та індивідуальний, французькі дизайнери та інженери створили вишукані, стильні велосипеди. Кожен тип рами має свою родзинку, особлива увага приділяється дрібницям і, звичайно ж, технічним характеристикам. При виробництві велосипедів застосовуються новітні технології трьох шарового порошкового фарбування, які забезпечують тривалий термін використання лако-фарбового покриття. Навіть після року експлуатації велосипеда, лакофарбове покриття виглядає як тільки що спущене з конвеєра. Над проектуванням рам працювали кращі європейські дизайнери, вони приділили достатню увагу кожній деталі, включаючи декорування труб, пір’я, ліній вигинів рами. За рахунок застосування унікальної 3х шарової технології фарбування, кожна рама має неповторний вигляд, а на топових моделях CRONUS завершальний шар, зазвичай, виконаний матовою фарбою. Завдяки цій технології, на всіх велосипедах, замість старомодних наліпок, написи та інші елементи декору виконуються з фарби і мають 3D ефект опуклості, і, злегка, виділяються на загальній пофарбованій поверхні. Що стосується конструктивних особливостей виробництва, варто відзначити, що всі шви проходять додаткову поліровку, за рахунок чого досягається особлива плавність і м’якість переходу в місцях з’єднання труб, завдяки чому, рами, виконані з алюмінію дуже схожі на карбонові. Так само варто відзначити, що на всіх моделях використовуються комплектуючі які підкреслюють і поєднуються з кольоровою гамою велосипеда.

Велосипед CRONUS

Застосування технології гідроформінгу дозволяє зробити рами більш міцними за рахунок правильного розподілу навантаження під геометрію рами. Технологія «розщеплення верхньої труби» робить раму більш міцною і жорсткою до навантажень торсіонного типу, за рахунок формування додаткової точки контакту. Всі рами, навіть бюджетні, проходять підсилення – формування оптимального балансу між міцністю і вагою готового виробу.

Share This Story

Блог

You May Also Like