Велосипед ELEMENT

Велосипед ELEMENTКомпанія Element була заснована в 2010 році. Головний девіз компанії говорить «Велосипед – це важливий елемент в нашому житті». Стратегія компанії базується на виробництві та вдосконаленні велосипедів для всіх типів і стилів катання, тим самим підкреслюється важливість даного елементу у нашому житті.

Проектування і виробництво велосипедів базується на застосуванні традиційної технології, тобто велосипеди не мають футуристичний або космічний дизайн, в основному, це якісні і, найголовніше, надійні апарати, які не підведуть свого власника у будь-яких, навіть, екстремальних умовах експлуатації. При розробці дизайну та проектуванні рам інженери, в обов’язковому порядку, враховують дані сопромату, завдяки чому вдається зробити максимально якісні та міцні рами з мінімальною вагою. Для тих, кого все ж цікавить сам процес виробництва велосипедів «Елемент», розкриваємо таємницю – головною і важливою частиною є рама велосипеда, саме вона визначає його тип та призначення. Її форма дозволяє максимально зручно відчувати себе за кермом залізного коня.

Велосипеди Alpine Element

Велосипеди Alpine Element

У сучасному світі, міцність і вага не є достатніми критеріями для вибору того чи іншого виробника, тому вело бренд Element використовує свою програму проектування і моделювання рами велосипеда з урахуванням геометрії, перетину і матеріалу труби.

Варто відзначити той факт, що всі байки Елемент проходять обов’язкове системне тестування, яке включає вібростенд, реальні умови експлуатації та інші важливі тести. Так само виробник приділяє увагу не тільки рамі але усім іншим компонентам, з яких складається стандартний велосипед. Дизайнери-інженери звертають увагу на кожну деталь, їі місце і оптимальне застосування, з урахуванням максимальної ефективності та практичності використання. Всі нові моделі проходять тестування на реальних трасах. Гірські велосипеди Element проходять випробування під назвою Alpine Test. Даний тест включає максимальне навантаження на байк на гірських схилах Альп, та виконуеться професійними спортсменами.

У лінійці велосипедів Element передбачені жіночі і чоловічі типи рам. Виробник орієнтується на широкого споживача і випускає рами розраховані на всі види велосипедного спорту, від тріальних і стрибкових, до жорстких і швидких шосейників.

Share This Story

Блог

You May Also Like