Велосипед FORWARD

FORWARD Quadro 1.0Компанія була заснована у 1999 році, спочатку спеціалізувавсь на популярних типах велосипедів, використовуючи імпортні аксесуари. За чотири роки компанія повністю перейшла на власне виробництво і, вперше, була представлена на російському ринку у 2003 році. Завдяки висококваліфікованому штату фахівців, сучасним виробничим потужностям, на пермському велозаводі вдалось запустити в масове виробництво велосипеди, які швидко розійшлись по широкому колу споживачів, завдяки відмінній якості і низькій ціні. У 2004 році, компанію представляли спортсмени на змаганнях світового рівня. Даний етап став початком випуску велосипедів класу Premium. Завдяки посиленій роботі інженерів і дизайнерів, спортивні велосипеди отримали максимальні коефіцієнти жорсткості, при мінімальних вагових характеристиках.

Відразу, на перших змаганнях, велосипеди Forward отримали три золоті медалі, а це безперечна перемога для молодої команди.

На сьогоднішній день, велосипеди FORWARD стали не тільки широко відомими але і встигли завоювати довіру багатьох велолюбителів. Основна місія компанії – виробництво велосипедів які відповідають світовим стандартам і доступних у ціновому співвідношенні. Компанія підписала ряд договорів, завдяки чому, на всі моделі встановлюються оригінальні комплектуючі від виробників Shimano, RockShox, SunTour, Avid, Kenda та інші.

Велосипед FORWARD

Що стосується детального технологічного процесу, то варто відзначити той факт, що перед випуском нової моделі в конвеєрне виробництво модель проходить детальне налаштування і відточується завдяки великій кількості тестів і випробувань, включаючи накат професійних велогонщиків на відповідних трасах. Усі слабкі сторони і вузли нових моделей виправляються до етапу масового виробництва, тому якщо ви вирішили купити велосипед марки Forward будьте впевнені, він вас не підведе. Дизайнери і інженери, які задіяні в розробці і виробництві байків Форвард – це перше за все професіонали своєї справи, а також спортсмени, які знають яким повинен бути велосипед і як він себе повинен вести в тих чи інших умовах. Будьте певні, кожному вузлу і деталі приділено велику кількість часу, і жодна навіть сама дріб’язкова деталь не залишилася без належної уваги.

Share This Story

Блог

You May Also Like