Велосипед KROSS

kross-bikeПродукція бренду завоювала значний сегмент ринку в країні походження, попит на неї в країнах Європи постійно збільшується. Компанія KROSS вперше була зареєстрована в місті Пшасниш, Польща, на самому початку дев’яностих років. Спочатку це був невеликий магазин, що спеціалізувався на продажу велосипедів різних марок, комплектуючих та аксесуарів. Оскільки, велоінфраструктура Польщі досить розвинена, магазин швидко перетворився спочатку в оптову фірму, потім став підприємством на якому збираються велосипеди.

Сьогодні збірка гірського велосипеда, під маркою KROSS, може легко витримати конкуренцію з іншими компаніями, цього ж сегмента, зі старої Європи. Кросс, по праву, вважається одним з провідних виробників гірських байків в Європі та Польщі. Компанії належить більше сорока відсотків внутрішнього ринку. У 2005 обсяг продажів виріс до 800 тисяч штук. Марка займає лідируючу позицію з експорту дитячих та дорослих гірських велосипедів. Головними напрямками для експорту є країни Скандинавії, Франція, Бенілюксу, Великобританія, США, Канада, Німеччина, Швейцарія, а також країни пострадянського простору. Компанія забезпечує працевлаштуванням близько тисячі робітників і є найбільшим роботодавцем в своєму регіоні.

kross-bicyckle

Один з напрямків політики марки полягає у залученні висококваліфікованих кадрів, що особливо актуально в умовах прогресуючої конкуренції. Починаючи з 2008 року бренд робить спроби виходу на ринки інших країн. Звичайно, для «першого знайомства» було обрано не найвдаліший час. Поява новинки збіглося з початком кризи і бренд не знайшов належної підтримки у потенційних покупців.

Стосовно процесу виробництва, варто зазначити, що команда KROSS складається з професійних інженерів і конструкторів, виконує всебічний аналіз, після чого збирається перший прототип. Він проходить різні етапи тестування. У випробуваннях бере участь ціла команда велосипедистів-спортсменів «KROSS RACING TEAM». Після цього в початковий варіант вносяться коректування, грунтуючись на інформації, отриманій під час випробувань і тільки потім, модель надходить в серійне виробництво.

Share This Story

Блог

You May Also Like