Львів’ян запрошують на ВелоСтіл

У суботу, 15 березня, о 10:00 год. усіх охочих запрошують в Центр міської історії на ВелоСтіл.

На ВелоСтолі будуть представлені: плани міської ради щодо розвитку велоінфраструктури; новітні підходи у розвитку сталої мобільності в Західних містах; поточні намагання та напрацювання велосередовища у Львові.

Також обговорюватимуть питання щодо створення офіційної громадської організації, яка б займалася усіма велосипедними справами міста.

Успішні міста — це ті, в яких є якість життя. Вони приваблюють кваліфікованих людей, туристів та бізнес. Якість життя у місті формує його архітектура, громадський простір, транспорт, інвестиції, екологічна ситуація.

У 21 столітті для міст є важливою мобільність їхніх мешканців. Такі міста, як Копенгаген, Гронінген, Амстердам, Турку, Фрайбург та інші вирішили свої транспортні проблеми завдяки активній позиції мешканців та розвитку велоінфраструктури впродовж років.

Саме тому ми вирішили зібрати громадських активістів, представників велосипедного бізнесу, посадовців і всіх зацікавлених осіб, щоб ознайомити усіх із поточною ситуацією та залучити до процесів створення успішного Львова.

Зокрема, ми хочемо створити громадську організацію, метою якої має бути спільна робота усіх зацікавлених сторін задля кращого майбутнього міста.

Усіх охочих чекають за адресою: вул. Ак. О. Богомольця, 6 (бічна вул. І. Франка).

Share This Story

Блог

You May Also Like