Шостий “Велопарад Дідоморозів” 2016. Звіт.

Сьогодні, 2 січня, у Вінниці пройшов шостий “Велопарад Дідоморозів”. Мешканці та гості міста мали можливість прийняти у ньому участь. Обов’язковую умовою було дотримання правил пробігу – наявність елементві новорічної, святкової атрибутики на учаснику або на ровері.

Незважаючи на мороз -13°C, мокрий, від солі, асфальт і пролітаючі сніжинки, на захід зібралося більш ніж 70 учасників.

veloparad-didomoroziv-2016_1

Організаторами заходу виступили: ініціативна група Критична маса Вінниця, ГО «Вінниця мобільна», веломагазини міста – ВелоХаус, Вело Ліга, Вело Дрім. Підтримку надала Вінницька міська рада.

Колона “вело дідів морозів” завітала на “Різдвяний ярмарок”. Завдяки ведучому колони і злагодженій роботі маршалів, які спияли чіткому руху на перехрестях, учасники безпечно проїхали вулицею Грушевського і завітали на центральну ялинку у ЦПКіВ ім. Горького. Покружлявши хоровод навколо ялинки, колона “дідів морозів” рушила через вул. Хлібну та вул.Соборну до центрального входу в парк. Тут велосипедисти згуртувалися, щоб зробили декілька світлин на згадку про цей морозний святковий день.

veloparad-didomoroziv-2016_2

У супроводі ДАІ колона проїхала по наступним вулицям міста:

Пирогова – Келецька – вул.600-річчя – Хмельницьке шосе.

Пробіг закінчивсь біля центральної ялинки міста (ЦПКіВ ім.Горького). Для велосипедистві тут вже був приготований гарячий чай та солодощі, за підтримки народного депутата Сергія Кудлаєнка. Тільки но “діди морзи” перевели дух, почалось голосування і нагородження в номінаціях: Велодідомороз, Велоснігурка, Новорічний Олень та Навколоноворічний креатив (ялинки, сніжинки, зайчики, білочки тощо). Окрім того відбулось нагородження переможців VinveloChallenges 2015.

veloparad-didomoroziv-2016_3

Календар велосипедних заходів у м. Вінниця на 2016 р.

You May Also Like