Велодень Вінниця – 28 травня 2017

28 травня 2017 року у Вінниці вже в дев’яте відбудеться щорічний Всеукраїнський Велодень! Запрошуються усі охочі! Місце збору: традиційно – незмінне: Майдан Незалежності Збір: 10:30 Старт:11:00 Маршрут: Майдан Незалежності – Соборна – Пирогова –Урожай- Келецька – ТЦ «Plaza Park» (колишній ТЦ Шок) Для жителів мікрорайонів нашого міста із трьох основних магістралей буде організовано колективний збір та рух учасників до місця загального старту: Майдан Незалежності. Якщо…

Read More...

Закрутка по-Вінницькі. Соточка 2016. анонс

В останню неділю вересня, 25/09 відбудеться веламарафон «Закрутка по-вінницькі. Соточка». Цей захід пропогандує здоровий спосіб життя, велосипедний спорт, велосипедний туризму як серед спортсменів так і серед аматорів, отже спрямований на розвиток аматорського вело руху в Україні. А ще це цікава і атмосферна подія, на яку збираються не тільки місцеві велосипедисти велосипедисти. Тут можна відчуту атмосферу велопернгонів, розділити радість від подолання дистанції та поспілкуватись з досвідченими…

Read More...

Тиждень сталої енергетики, велопробіг Вінниця

Історична довідка: Європейський тиждень сталої енергетики (EUSEW) – ініціатива Європейської комісії. Вперше захід відбувся у 2006 році. Східно-Європейська Академія наук приєдналася до цієї ініціативи в 2011 році і щорічно проводить заходи (конференції, семінари, круглі столи) по всій Україні. У 2012 році Академія проводила спільний захід у м. Берген (Норвегія). Сьогодні, цей захід координується Виконавчим агентством комісаріату Європейської комісії з енергетики.

Read More...

Велодень 2016 Вінниця

Вінниця долучається до проведення велодню вже не в перше. З кожним роком, кількість велосипедистів, які приймають участь в цтому заході, збільшується. Хочеться вірити, що така тенденція продовжуватиметься і надалі!

Read More...

День Матері 2016. Звіт.

8 травня 2016 року в Україні відзначали Всесвітній День матері, а 15 травня – Міжнародний День сім’ї. Ми вирішили об’єднати ці два свята і провести традиційний велопробіг. Вулицями міста їхали дорослі та діти. Зовсім юні, велосипедисти-початківці сиділи в дитячих велокріслах, встановлених на велосипедах батьків.

Read More...

Зимові фан-змагання “Доганяйко 2016” анонс

Зима не час для велосипедних покатеньок!? Доганяйки в цьому не впевнені 😉 Цьогоріч, у неділю, 24 січня об 11 годині на півострові “Бригантина” будуть проводитись щорічні зимові фан-змагання “Доганяйко”.

Read More...

Шостий “Велопарад Дідоморозів” 2016. Звіт.

Сьогодні, 2 січня, у Вінниці пройшов шостий “Велопарад Дідоморозів”. Мешканці та гості міста мали можливість прийняти у ньому участь. Обов’язковую умовою було дотримання правил пробігу – наявність елементві новорічної, святкової атрибутики на учаснику або на ровері.

Read More...

Велопарад Дідоморозів 2016. Анонс

2 січня у Вінниці відбудеться велопарад Дідоморозів 2016. Його учасники збиратимуться на майдані Незалежності з 12.00. Сам заїзд стартує о 12.30. У рамках велозабігу відбудеться нагородження у номінаціях «Велодідомороз» та «Велоснігурка».

Read More...