Закрутка по-Вінницькі. Соточка 2016. анонс

В останню неділю вересня, 25/09 відбудеться веламарафон «Закрутка по-вінницькі. Соточка». Цей захід пропогандує здоровий спосіб життя, велосипедний спорт, велосипедний туризму як серед спортсменів так і серед аматорів, отже спрямований на розвиток аматорського вело руху в Україні. А ще це цікава і атмосферна подія, на яку збираються не тільки місцеві велосипедисти велосипедисти. Тут можна відчуту атмосферу велопернгонів, розділити радість від подолання дистанції та поспілкуватись з досвідченими велосипедистами.

 

Місце старту «Закрутки» – бетонна дорога за автомобільним ринком. Далі траса проходить по території Вінницького, Липовецького і Калинівського районів.
Час проведення з 10:00 до 17:00 години.

Місце фінішу – парковка біля ТРЦ ШОК (Вінниця).

Маршрут веломарафону:

м.Вінниця (бетонка, за авторинком) – Винницькі Хутори – Стадниця – Приборівка – Турбів – Нова Прилука – Калинівка – Гущинці – Мізяків – Стрижавка – Вінниця (ТРЦ «ШОК»).

Категорії
Хочеш прийняти участь у марафоні – зареєструйся у своїй категорії.
Зверніть увагу! Категорію, в якій буде зареєструється менше п’яти учасників об’єднають з молодшою категорією. Залік в кожній категорії — особистий.

Цього року маємо наступні категорії:
Категорія МТБ

В цій категорії можуть реєструватись чоловіки і жінки, які планують приймати участь у веломарафоні на велосипедах МТБ з діаметром колеса 26, 28, 27,5, 29.

Категорія Шосе

В цій категорії можуть реєструватись чоловіки і жінки, які планують приймати участь у веломарафоні на шосейних велосипедах.

В категорії Шосе потрібно обрати одну з наступних підкатегорій.

  • Еліта.[accordion style=”default”][accordion_item title=”Хто така Еліта”] Підкатегорія розрахована на діючих професійних спортсменів, що мають контракти з континентальними чи національними командами, членів національних збірних, які отримують фінансову та технічну підтримку від велофедерацій своїх країн.
    До категорії Еліта також можуть бути зараховані колишні спортсмени, які завершили професійну кар’єру не раніше, трьох років тому, та досі підтримують змагальну форму, беруть участь в національних чемпіонатах на регулярній основі. Учні та випускники спортивних шкіл і спортивних інтернатів, які підтримують змагальну форму, регулярно беруть участь в змаганнях. Реєстрація таких учасників в категорії Еліта проводиться за їх власним бажанням. Також вони мають право стартувати в категорії Аматори [/accordion_item][/accordion]
  • Майстри +.
    [accordion style=”default”][accordion_item title=”Хто такі Майстри”]Підкатегорія розрахована на професійних спортсменів у віці від 40 років. Реєстрація учасників в категорії Майстри + проводиться за власним бажанням. Також вони мають право стартувати в категоріях Аматори і Еліта.[/accordion_item][/accordion]
  • Аматори.
    [accordion style=”default”][accordion_item title=”Хто такі Аматори”]Підкатегорія розрахована на велосипедистів, які не мають відношення до велосипедного спорту, але підтримують змагальну форму достатню для подолання дистанції у 100 км.[/accordion_item][/accordion]

Траса, дистанція, КП

Закрутка по-Вінницьки, соточка 100 км 2016

Протяжність траса марафону складає близько 100 км. Тут трапляються ділянки з асфальтним покриттям різної якості, подекуди зустрічается імітація асфальтного покриття, що додає цікавинок у подоланні шляху.

Кожен учасник отримує на старті дорожню картку і маршрут, де зазначені місця розташування трьох контрольних пунктів (далі КП). На кожному з таких КП учасників будуть реєструвати маршали.

У правилах “Закрутки” допускається заміна велосипеда або окремих його частин.

Зрізання траси загрожує учаснику дискваліфікацією.

Закриття КП:
– КП1 (Нова Прилука) 14:00.
– КП2 (Калинівка) 15:30.
– КП3 (Мізяків) 16:00.

Оголошення результатів

ВСІ учасники, що перетнули лінію фінішу до його закриття, нагороджуються оплесками публіки, пам’ятними дипломами і новими враженнями.

Перші троє учасників з кожної категорії, які перетнули фінішну лінію отримують символічні призи від організаторів і партненів марафону.

Розклад церемоній нагородження:
13:00 Нагородження переможців в категорії «Шоссе» (залік еліта)
13:30 Нагородження переможців в категорії «Шоссе» (залік Аматори)
14:00 Нагородження переможців в категорії «Шоссе» (залік Майстри+ )
14:30 Нагородження переможців в категорії «МТБ+»

Розклад марофону

8:00 – 8:30 стартова площадка (за авторинком/поворот на Порпурівці) формування команд волонтерів на КП в Новій Прилуці, Калинівці, Мізякові. Інструктаж команд КП
8:10 – 9:50 Відкриття реєстрації, підготовка старту
9:50 – 9:55 Інструктаж учасників вело марафону
10:00 Старт категорії «Шоссе»
10:10 Старт категорії «мтб+»
10:30 Відкриття КП Нова Прилука
11:00 Відкриття КП Калинівка
11:30 Відкриття КП Мізяків
12:00 Відкриття Фінішу (ТРЦ ШОК)
13:00 Нагородження переможців в категорії «Шоссе» (залік еліта)
13:30 Нагородження переможців в категорії «Шоссе» (залік Аматори)
14:00 Закриття КП Нова Прилука. Звіт про проходження учасників
14:00 Нагородження переможців в категорії «Шоссе» (залік Майстри+ )
14:30 Нагородження переможців в категорії «МТБ+»
15:30 Закриття КП Калинівка. Звіт про проходження учасників
16:00 Закриття КП Мізяків
17:00 Закриття фінішу

Реєстрація онлайн на сайті

You May Also Like